T.C. Merkez Bankası Mensupları Sosyal Yardım Sandığı Vakfı

Favorilerime Ekle
Kullanım Kuralları
Kullanım Kuralları

(SYSV) web sitesine hoş geldiniz.
Bu siteyi kullananlar aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırlar.

SYSV web sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı SYSV’nin yazılı iznine tabidir.

Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, SYSV bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, SYSV’ye hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez. Kullanıcıların sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce konunun uzmanlarına danışmaları önerilir.

SYSV sitede yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak SYSV tarafından yayınlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı SYSV’ye aittir. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, SYSV’yi bağlamamaktadır.